PATRONI HONOROWI

Iwona Pavlović

Do Programu da Vinci jako Mentor i Patron Honorowy dołączyła Pani Iwona Pavlović. Doskonale wszystkim Wam znana wybitna tancerka, wielokrotna mistrzyni Polski w tańcu towarzyskim, trenerka i sędzia międzynarodowy. Pani Iwona jest również, jak świetnie wiemy, znaną osobowością telewizyjną, „kultową” już jurorką niezwykle popularnego show Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami. Żartobliwie nazywana „Czarną Mambą”, związana jest z programem od początku jego istnienia.

Pani Iwona była gościem naszego letniego obozu, podczas którego m.in. przeprowadziła z uczestnikami lekcje tańca.

Natalia Nykiel

Zaproszenie do udziału w Programie da Vinci zgodziła się przyjąć Pani Natalia Nykiel. Wspaniała artystka obejmuje patronat honorowy nad programem. Natalia Nykiel: gwiazda muzyki, oryginalna wokalistka młodego pokolenia, która w ostatnich latach błyskawicznie podbija polską scenę. Również autorka tekstów i muzyki, artystka podążająca własną, niezależną drogą, a mimo to - a może właśnie dlatego zdobywająca ogromne rzesze sympatyków.

Mimo bardzo młodego wieku Natalii, lista jej osiągnięć jest zadziwiająca. Złota płyta, diamentowe single, miliony odtworzeń teledysków, występy w najważniejszych festiwalach jak Orange Warsaw Festival, czy Audioriver. Do tego prestiżowe nagrody, jak choćby O!Lśnienia Onetu, czy Kobieta Roku 2017 czasopisma Glamour, nominacje do Fryderyka i MTV Europe Music Awards. Natalia, wykonująca szeroko rozumiany pop i electro pop, jest artystką wyznaczającą nowe ścieżki w polskiej muzyce. Jej oryginalność, odwaga i talent zaskarbiły jej szacunek u największych muzycznych autorytetów w Polsce, chętnie podejmujących z nią współpracę. Hitem zaś ostatnich tygodni jest jej udział w koncercie zespołu 30 Seconds To Mars i jej duet na scenie z Jaredem Leto.

Natalia stała się nie tylko Patronem Honorowym programu, ale zasiądła w kapitule konkursowej i odwiedziła naszych uczestników podczas obozu. Obok Natalii nasz program wspierał także Kuba Parowicz- manager artystyczny, który nie tylko odwiedził obóz w Starych Jabłonkach, ale także zasiadł w kapitule konkursowej programu.:) Serdecznie dziękujemy za wsparcie!

Paweł Papke 

Jesteśmy dumni, że możemy zaprezentować Patrona Honorowego i Mentora Programu d@Vinci: Pawła Papke. Paweł Papke, wybitny siatkarz, wielokrotny reprezentant Polski, mistrz świata juniorów, członek słynnego "pokolenia '77", które tworzyło podwaliny pod aktualne sukcesy polskiej siatkówki. Lider każdego zespołu, w którym grał. Przez 14 sezonów ligowych zdobył aż 13 medali! Po zakończeniu bogatej kariery sportowej prezes PZPS, działacz społeczny, poseł na Sejm RP VII i VIII kadencji.

Do naszego programu zapalił się natychmiast. Wystarczyło kilka zdań, opowiadających o jego istocie i Pan Paweł od razu wiedział, że chce nas wesprzeć. A tak naprawdę wesprzeć młodych ludzi w trudnej pracy o dobrą przyszłość. Dziękujemy! :)

Patryk Czerniejewski

Z ogromną przyjemnością informujemy, że Program d@Vinci postanowił wesprzeć również Patryk Czerniejewski. Młody, niezwykle utalentowany aktor filmowy i serialowy.:) Jesteśmy przekonani, że wśród uczestników programu ma on wielu fanów, a zwłaszcza fanek;)
Jako Mentor Patryk Czerniejewski odwiedził nasz letni obóz i chętnie podzielił się tajnikami warsztatu aktorskiego. Wprowadził naszych uczestników w barwny i fascynujący świat branży filmowej.
Patryk chętnie angażuje się w rozmaite społeczne inicjatywy. Jesteśmy bardzo wdzięczni, że znalazł też czas dla naszego projektu, a tego czasu wcale za wiele nie ma. Musimy Wam bowiem zdradzić, że Patryk jest także zapalonym piłkarzem: członkiem Reprezentacji Artystów Polskich, która aktualnie przygotowuje się do mistrzostw świata artystów. Trzymamy kciuki, powodzenia!